بیمه عمر و تکمیل بازنشستگی

بیمه عمر و آتیه و تکمیل بازنشستگی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 3.84 (31 رای)

بیمه عمر و آتیه و تکمیل بازنشستگی

بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد

تعریف بازنشستگی : در واقعیت زمانی از زندگی کارمندان و کارکنان می باشد که دیگر ضرورتی ندارد تا فعالیت و کار کنند و می توانند در خانه به کارهایی مانند ورزش یا فعالیت های مورد علاقه خود بپردازند.
دوران استراحت و یا بازنشستگی همانند دوره های قبلی زندگی هر فرد، دارای استرس های خاص خود می باشد.
تامین هزینه های جاری در این دوران یکی از پر اهمیت ترین مسائل مورد بررسی شرکت های بیمه می باشد تا بتوانند هزینه های مختلف پزشکی، بهداشتی، مسکن و ... را بر طرف نمایند.

هدف از ارائه بیمه عمر و بازنشستگی (بیمه مستمری)

بررسی وضعیت مالی تعداد زیادی از صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی افراد حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه می تواند تامین کننده سرمایه ای یکجا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در آینده داشته باشد.
سرمایه تشکیل شده در این بیمه نامه علاوه بر پشتوانه مالی در دوران بازنشستگی می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، هزینه های درمانی، هزینه های تحصیل فرزندان و ... مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت بيمه پاسارگاد در راستای ايجاد آرامش خيال امروز و رفاه زمان بازنشستگی افراد و پشتوانه مالی برای تامین مالی آینده، بيمه عمر و بازنشستگی را ارئه می نماید.

در این بیمه نامه علاوه بر ایجاد صندوق مالی و دریافت یکجا سرمایه در پایان قرارداد، بیمه شده از 12 نوع پوشش بیمه ای برخوردار بوده و این پوشش ها تا سن 70 سالگی نیز ادامه پیدا می کنند.


اهمیت بیمه عمر و بازنشستگی در زندگی افراد ...

در جدول زیر اهمیت بیمه عمر در زندگی افراد و تامین آتیه را با مقایسه ریسک ها ، اثرات ریسک و پوشش این نوع ریسک ها نشان می دهیم.
جدول اهمیت بیمه عمر

با توجه به جدول بالا و بررسی ریسک های متفاوت نتیجه می گیریم، بیمه می تواند ابعاد مختلفی از ریسک های زندگی افراد را تحت پوشش قرار دهد و در صورت وقوع اتفاقات غیر قابل پیش بینی، بیمه شده را تحت پوشش قرار دهد.

جدول پس انداز این بیمه نامه ...

در جدول استعلام بیمه عمر (جدول زیر) پرداخت حق بیمه از ماهانه 20 هزار تومان تا 200 هزار تومان ، سرمایه دریافتی پس از 10 الی 30 سال نشان داده شده است.

جدول بیمه عمر و بازنشستگی

پیشنهاد ما ...

 • اگر به دنبال پشتوانه‌ای براي دوران بازنشستگی هستيد.
 • اگر به دنبال تشكيل سرمايه و پس‌انداز كردن با روشی با قاعده و منظم هستيد.
 • اگر در جستجوي حفظ ارزش اقتصادی پس‌انداز خود در مقابل آثار ناشی از تورم هستيد.
 • اگر در كنار برخورداری از پوشش فوت و پس‌اندازی به دنبال پوششهاي تكميلی ديگر هستيد.
 • اگر ...

ما بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد را به شما پیشنهاد می کنیم...

با این سرمایه گذاری شما مي توانيد:
  • آينده خود و خانواده خود را تأمين نمايد.
  • سرمايه گذاری مناسب و سود آور را انتخاب کنيد.
  •  هزينه های تحصيلی فرزندان را تأمين کنيد.
  •  ارزش اقتصادی پس‌انداز خود در مقابل آثار ناشی از تورم حفظ کنید.
  •  هزینه های جهیزیه و ازدواج فرزندان را تامین کنید.
بیمه نامه عمر و بازنشستگی به خاطر اثرات مفید و ماندگاری که برای فرد و خانواده وی بجا می گذارد از طرفداران زیادی برخوردار و مورد توجه اقشار مختلف اجتماع قرار گرفته است.